Xiaomi Redmi 9T Carbon Gray

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Ekrani

Karakteristika

 • Ekrani 6.53''

 • Kamera Quad 48MP, 8MP, 2MP, 2MP

 • Memorie 64GB

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    650 L/Muaj
  me ULTRA Unlimited 50

   
  Xiaomi Redmi 9T Carbon Gray
 • Xiaomi Redmi 9T Carbon Gray
 • Xiaomi Redmi 9T Carbon Gray
  Çmimi përfshin TVSH
 • 20700 Lekë

 • Në gjendje