Xiaomi Poco M3 Cool Blue

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Ekrani

Karakteristika

 • Kamera Tripple 48MP, 2MP, 2MP

 • Ekrani 6.53''

 • Memorie 128GB

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   860 L/Muaj
  me ONE More Plus

   
  Xiaomi Poco M3 Cool Blue
 • Xiaomi Poco M3 Cool Blue
 • Xiaomi Poco M3 Cool Blue
  Çmimi përfshin TVSH
 • 19000 Lekë

 • Sasi e limituar